O Unisens

Unisens został założony w 1991 roku przez Annę Stańczyk. Firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości aparatury pomiarowej: czujników i przetworników wielkości fizycznych oraz urządzeń kalibrujących. W 1993 roku Unisens został przedstawicielem amerykańskiego producenta czujników ciśnienia z Doliny Krzemowej, firmy Novasensor (obecnie Amphenol Advanced Sensors).-

W kolejnych latach Unisens rozszerzył swoją ofertę o inne typy produktów. Obecnie oferujemy czujniki, przetworniki i inne urządzenia pomiarowe produkowane przez wiodące firmy zagraniczne, których jesteśmy przedstawicielami, oraz mikromanometry naszej produkcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku Unisens jest postrzegany jako wiarygodny partner oraz rzetelny dostawca czujników i urządzeń pomiarowych wysokiej klasy. Firmą zarządza obecnie:

Anna Stańczyk Anna Stańczyk

Założycielka i prezes firmy, zdobyła tytuł Inżyniera na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej. Po 20 latach pracy w Mera-Pnefal (firma z branży Automatyki Przemysłowej zatrudniająca wówczas ponad 3500 osób), gdzie prowadziła laboratorium chemiczne, założyła w 1991 roku własną firmę - Unisens.

Hubert Stańczyk Hubert Stańczyk

Dyrektor Handlowy, zdobył tytuł MBA oraz Magistra Inżyniera na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Przez ponad 10 lat kierował sprzedażą korporacyjną Toyota Motor Poland, tworząc m.in, program wynajmu długoterminowego i rozwijając sprzedaż z 2000 do ponad 10000 samochodów/rok. Dołączył do firmy Unisens w 2013 roku z celem przyspieszenie wzrostu sprzedaży.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • czujniki siły, momentu, przyspieszenia, temperatury, ciśnienia, wychyłu, wilgotności, kąta, położenia i właściwości płynów firmy Measurement Specialties z TE Connectivity (producent oferuje także systemy w pełni dostosowane do potrzeb klienta, oparte na tych przyrządach),
  • piezorezystancyjne czujniki ciśnienia i struktury krzemowe firmy Novasensor (obecnie Amphenol Advanced Sensors),
  • kalibratory i mierniki ciśnienia firmy Mensor Corporation (dawniej Wika),
  • pojemnościowe przetworniki ciśnienia i mierniki izolacyjności pomieszczeń firmy Setra Systems,
  • elektroniczne mierniki ciśnienia naszej produkcji: MR-1000 i MRK.

Poznaj marki, które reprezentujemy